top of page
scroll_Tiggo2pro
Logo-Tiggo2pro.png
60_main.jpg_mini.jpg

4.200x1.760x1.570

габаритні розміри

109 к.с.

потужність двигуна

передній

привід коліс

1.5 літра

двигун

Tiggo 2 Pro - новий представник сімейства "Pro"

Chery Tiggo 2 Pro, представлений в "Автомобільному центрі Київ", - це оновлена версія популярного кросовера Tiggo 2. Зберігаючи всі кращі якості попередника, Tiggo 2 Pro пропонує нові технологічні рішення та покращений дизайн.

З кліренсом 178 мм, він комфортний як у місті, так і за його межами. Ефективна силова установка та продумані габарити забезпечують оптимальний баланс між комфортом їзди та економією палива.

Сучасний дизайн салону та 9-дюймовий сенсорний екран з Mirror Link роблять Tiggo 2 Pro ідеальним вибором для технологічно орієнтованих водіїв.

CHERY_A13-TFL_cam001.jpg

Особливості

A13TFL-11.jpg

Ось такий стильний екстер'єр у новинки! 
Авто отримає значну кількість сучасних систем, як безпеки так і розваги, великий екран мультимедійної системи та ще більш приємні матеріали в салоні.

A13TFL-4.png

Заявлений кліренс
178 міліметрів, що цілком достатньо для компактного кросоверу. 

CHERY_A13 TFL_cam007.jpg

Оптика новинки виконана у два сегменти
Денні ходові вогні у верхній частині та основне світло ближче до рівня дорожного покриття

CHERY_A13 TFL_cam017.jpg

9-ти дюймовий сенсорний дисплейУ всіх комплектація авто оснащується 9-ти дюймовим сенсорним дисплеєм з підтримкою синхронізації мультимедійної системи з смартфонами.

CHERY_A13 TFL_cam013.jpg

Стильний та сучасний кокпіт
Виглядає значно більш сучасно, аніж раніше та орієнтований саме на водія та його максимальний комфорт у використанні всіх опцій. 

2ряд.jpg

Комфорт для подорожей
Пасажири другого ряду мають цілком достатньо місця для комфортних подорожей, а багажник має обсяг 420 літрів. Завдяки цьому автомандрівки з Chery Tiggo 2 Pro легкі та зручні.

Технічні характеристики

A13TFL-Two-tone-body-Side.jpg

 Зацікавив автомобіль? 

Залиште свої дані і наші консультанти зв'яжуться з Вами

Вже незабаром ми розповімо більше деталей та які ж комплетації чекають на українських споживачів. Слідкуйте за нашими новинами!  

Chery Tiggo 2 Pro купити в місті Київ, найкраще в автосалоні "Автомобільний центр Київ"! Наш салон є офіційним дилером найбільшого китайського автогіганта Chery.

 

Chery Tiggo 2 Pro є розвитком лінійки авто виробника Chery. Успадкувавши все найкраще у попередника Tiggo 2, Чері Тігго 2 Про отримав безліч покращень не тільки в дизайні, але й сповнений інноваційних технологічних рішень.

 

Чері Тігго 2 Про має кліренс в 178 мм, що дозволяє йому бути компактним кросовером, що забезпечує комфортну їзду не тільки по Києву, але й за межею міста. Силова установка у поєднанні з компактними габаритами та порівняно невеликою масою авто забезпечить оптимальний баланс комфортної їзди з помірною витратою палива.

 

Салон Chery Tiggo 2 Pro справляє виключно позитивні враження. Консоль обладнана інформативним 9-ти дюймовим сенсорним екраном. Мультимедійні можливості розширюються завдяки підключенню смартфонів на базі iOS або Android за протоколом Mirror Link. Комфортне керування мультимедійними можливостями забезпечать органи керування, що розташовані на багатофункціональному кермі.

bottom of page