A13TFL-Two-tone-body-Side.jpg
Logo-Tiggo2pro_WHITE.png

 від $13 900* 

*Еквівалент цін в доларах США - згідно середньозваженому курсу на міжбанківському ринку на https://bank.gov.ua/control/uk/allinfo

 
Logo-Tiggo2pro.png
60_main.jpg_mini.jpg

4.200x1.760x1.570

габаритні розміри

109 к.с.

потужність двигуна

передній

привід коліс

1.5 літра

двигун

                           Новий представник "Pro" - сімейства Chery

компактний кросовер Chery Tiggo 2 Pro унаслідував найкраще від свого попередника Tiggo 2, одночасно додавши багато нових інноваційних технологічних і дизайнерських рішень.
Вже незабаром ми відкриємо нову сторінку для бренду в Україні – буде презентовано Chery Tiggo 2 Pro, вже другого представника Pro-сімейства, з повністю новим дизайном автомобіля ззовні та, найголовніше, в інтер’єрі. 

CHERY_A13-TFL_cam001.jpg

Особливості

A13TFL-11.jpg

Ось такий стильний екстер'єр у новинки! 
Авто отримає значну кількість сучасних систем, як безпеки так і розваги, великий екран мультимедійної системи та ще більш приємні матеріали в салоні.

A13TFL-4.png

Заявлений кліренс
178 міліметрів, що цілком достатньо для компактного кросоверу. 

CHERY_A13 TFL_cam007.jpg

Оптика новинки виконана у два сегменти
Денні ходові вогні у верхній частині та основне світло ближче до рівня дорожного покриття

CHERY_A13 TFL_cam013.jpg

Стильний та сучасний кокпіт
Виглядає значно більш сучасно, аніж раніше та орієнтований саме на водія та його максимальний комфорт у використанні всіх опцій. 

CHERY_A13 TFL_cam017.jpg

9-ти дюймовий сенсорний дисплейУ всіх комплектація авто оснащується 9-ти дюймовим сенсорним дисплеєм з підтримкою синхронізації мультимедійної системи з смартфонами.

2ряд.jpg

Комфорт для подорожей
Пасажири другого ряду мають цілком достатньо місця для комфортних подорожей, а багажник має обсяг 420 літрів. Завдяки цьому автомандрівки з Chery Tiggo 2 Pro легкі та зручні.

A13TFL-Two-tone-body-Side.jpg

 Зацікавив автомобіль? 

Залиште свої дані і наші консультанти зв'яжуться з Вами

Вже незабаром ми розповімо більше деталей та які ж комплетації чекають на українських споживачів. Слідкуйте за нашими новинами!  

Chery Tiggo 2 Pro купити в місті Київ, найкраще в автосалоні "Автомобільний центр Київ"! Наш салон є офіційним дилером найбільшого китайського автогіганта Chery.

 

Chery Tiggo 2 Pro є розвитком лінійки авто виробника Chery. Успадкувавши все найкраще у попередника Tiggo 2, Чері Тігго 2 Про отримав безліч покращень не тільки в дизайні, але й сповнений інноваційних технологічних рішень.

 

Чері Тігго 2 Про має кліренс в 178 мм, що дозволяє йому бути компактним кросовером, що забезпечує комфортну їзду не тільки по Києву, але й за межею міста. Силова установка у поєднанні з компактними габаритами та порівняно невеликою масою авто забезпечить оптимальний баланс комфортної їзди з помірною витратою палива.

 

Салон Chery Tiggo 2 Pro справляє виключно позитивні враження. Консоль обладнана інформативним 9-ти дюймовим сенсорним екраном. Мультимедійні можливості розширюються завдяки підключенню смартфонів на базі iOS або Android за протоколом Mirror Link. Комфортне керування мультимедійними можливостями забезпечать органи керування, що розташовані на багатофункціональному кермі.