top of page
loyalty_web1.jpg

ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТІ

drive2u_logo1_edited_edited.png
car_7829458.png

Накопичуйте бонуси, заощаджуйте власні кошти

А також користуйтесь іншими привілеями власника картки у всій мережі автосервісних підприємств "УкрАВТО"!

forward_10081695.png

Користуйтесь різноманітними приємним бонусами з «Drive2U»

 

Відчуйте всі переваги та плюси обслуговування у офіційного дилера!

checkbox_10629557.png

Долучайтесь до родини «DRIVE2U»

 

Отримуйте індивідуальний підхід, стабільно високу якість послуг і товарів та можливість заощаджувати!

ПРО DRIVE2U
 

Програма лояльності «Drive2U», учасником якої можна стати звернувшись до автосервісного центру дилерської мережі Корпорації "УкрАВТО" та пройшовши сервісне обслуговування або придбавши автомобіль, що дозволить в подальшому, отримувати дисконт та різноманітні бонуси. 

 

Програма розповсюджується на всі марки автомобілів, які офіційно представляє Корпорація "УкрАВТО" в Україні, а також на автомобілі інших брендів, які були придбані не в мережі дилерських центрів Корпорації "УкрАВТО". Незалежно від того, чи перебуває Ваш автомобіль на гарантії чи ні, Ви можете стати учасником програми лояльності «Drive2U» та користуватись всіма бонусами та привілеями, які надає картка. 

DRIVE2U.jpg
ПРО DRIVE2U

Програма лояльності «Drive2U» не поширюється на реалізацію товарів та послуг в офіційних дилерських центрах брендів Jeep, Chrysler, Dodge, Maserati, Smart та Mercedes-Benz, при обслуговуванні автомобілів відповідних брендів.

 

Звернувшись до одного з дилерських центрів Корпорації "УкрАВТО" та пройшовши обслуговування або ж здійснивши ремонт автомобіля, Ви отримуєте стаєте учасником програми лояльності та можете, вже при наступному звернені, отримати дисконт згідно з умовами, що містяться в таблиці знижок. 

 

Щоб отримувати знижки та бонуси, що передбачені програмою лояльності, Вам необхідно пройти ідентифікацію отримавши SMS, на номер, що було вказано при реєстрації в програмі або пред’явивши дисконтну карту перед розрахунком за товари чи послуги. В процесі облуговування на Вашому особовому рахунку буде накопичуватись обсяг коштів, в залежності від якого буде збільшуватись розмір дисконту на обслуговування та запасні частини.

Таблиця знижок

image.png

* - знижки клієнтам сервісу на послуги, в процесі яких використовуються запасні частини, надані замовником, в рамках програми лояльності «Drive2U» не надаються.

DRIVE2U (1).jpg

ПЕРЕВАГИ DRIVE2U
 

Програма лояльності «Drive2U» дозволяє заощаджувати та отримувати приємні бонуси не лише власникам автомобілів, бренди яких офіційно представляє Корпорація "УкрАВТО". Пред’являючи картку «Drive2U» власники автомобілів Toyota, Nissan, Renault, KIA, Opel, Chevrolet, Chery, LADA, ЗАЗ, або ж комерційної техніки TATA чи автобусної техніки I-VAN та ZAZ отримують дисконт на послуги та запасні частини.

 

Навіть, якщо Ви маєте автомобіль, який був придбаний не в дилерській мережі, а його марка не належить до брендів, представлених в дилерських центрах Корпорації "УкрАВТО", Ви також можете стати учасником програми лояльності «Drive2U». Звертаючись до сервісної мережі "УкрАВТО" та обслуговуючи свій автомобіль, Ви отримуєте переваги якісного сервісу та можливість заощадити кошти.

Так ви можете отримати дисконт на послуги автосервісу, автозапчастини, послуги з проходження ТО, ремонт/діагностика ходової частини, ремонт/діагностика двигуна, перевірка та заправка кондиціонерів та багато іншого. Крім цього, спеціальні умови програми лояльності поширюються на діагностику та ремонт автомобіля, комп'ютерну діагностику, відновлювальний ремонт, встановлення та придбання додаткового обладнання, регулювання «розвалу-сходження», шиномонтаж і балансування коліс.

Отримавши картку програми лояльності «Drive2U», учасник програми може накопичувати на особовому рахунку обсяг послуг та придбаних запасних частин, що дозволяє в подальшому мати знижку, в залежності від накопичених коштів.

Для отримання знижок та інших привілеїв, які надає програма лояльності «Drive2U», Вам необхідно пред’явити картку перед розрахунком за товари чи послуги, щоб кошти були зараховані на особовий рахунок.

Якщо в процесі обслуговування на Вашій «Drive2U» зібрано обсяг коштів, що дозволяє отримати наступний рівень знижки, вже при наступному звернені до дилерського центру на послуги та запасні частини буде застосований більший розмір дисконту.

 

Картка програми лояльності з Вашим особовим рахунком приймається в усій дилерській мережі Корпорації "УкрАВТО" *, а кошти зараховуються незалежно від місця звернення. 

image.png

* - «гарантійний вік» для автомобілів брендів «KIA» та «Chevrolet» становить 5 (п'ять) років, «Toyota», «Nissan», «Renault» становить 3 (три) роки з дати придбання автомобіля, для автомобілів усіх інших брендів, придбаних в дилерській мережі дистриб’юторів Корпорації «УкрАВТО», гарантійний вік становить 2 (два) роки з дати придбання автомобіля.


**- знижки клієнтам сервісу на послуги, в процесі яких використовуються запасні частини, надані замовником, в рамках програми лояльності «Drive2U» не надаються.

ПЕРЕВАГИ DRIVE2U

УМОВИ УЧАСТІ
 

Для того, щоб отримати картку учасника програми лояльності "Drive2U" достатньо зробити декілька простих кроків: 


Крок 1-ий: завітайте до одного з офіційних дилерських центрів мережі "Drive2U" Корпорації "УкрАВТО".


Крок 2-ий: придбайте автомобіль або ж здійсніть обслуговування Вашого автомобіля.


Крок 3-ий: заповніть коротку анкету.


Крок 4-ий: отримайте картку з унікальним номером. 

DRIVE2U1.jpg

Якщо ж Ви учасник програми "CarMan@CarWoman" і маєте картку номіналом 3,5% або ж 7%, то її можна обміняти на картку "Drive2U" відповідного рівня, звернувшись до будь-якого дилерського центру мережі "Drive2U" Корпорації "УкрАВТО".

image.png

* - «гарантійний вік» для автомобілів брендів «KIA», «Chevrolet», «Toyota», «Nissan», «Renault» становить 3 (три) роки з дати придбання автомобіля, для автомобілів усіх інших брендів, придбаних в дилерській мережі дистриб’юторів Корпорації «УкрАВТО», гарантійний вік становить 2 (два) роки з дати придбання автомобіля.

**- знижки клієнтам сервісу на послуги, в процесі яких використовуються запасні частини, надані замовником, в рамках програми лояльності «Drive2U» не надаються.

УМОВИ УЧАСТІ
bottom of page