top of page

CHERY АСИСТАНС

включає в себе цілодобову підтримку Вашого автомобіля - тепер ситуації, коли ви, здавалося, залишилися наодинці з автомобілем і проблемою посеред дороги, більше не існують! Професійні диспетчери нададуть вам необхідну інформацію і допоможуть вирішити питання, які застали Вас зненацька на дорозі.

1. Інформаційні послуги CHERY АСИСТАНС:

  • Цілодобовий доступ до диспетчерського центру;

  • Надання інформації про місцезнаходження, адреси та телефони: станцій технічного обслуговування; автозаправних станцій; послуг евакуатора; аварійного комісара; послуг таксі; готелів; державної автомобільної інспекції, медичних установ; страхових компаній та ін.

  • Консультації при несправності: технічна консультація щодо особливостей експлуатації т / з, порядку та строках проходження ТО; передача термінового повідомлення від клієнта (факс, SMS, e-mail), пошук необхідної інформації в мережі Internet;

  • Консультації при ДТП: порядок дій на місці ДТП; юридична підтримка, загальний порядок звернень до страхової компанії, порядок оформлення документів, інформація про місцезнаходження та телефони екстрених служб, консультації лікаря по телефону.

2. Організаційні послуги CHERY АСИСТАНС:

  • У разі несправності: виклик служби технічної допомоги, заміна колеса; підзарядка акумулятора; аварійне відкриття дверей; відігрівання замків дверей та багажника, буксирування з проїжджої частини, виклик евакуатора; в разі несправності автомобіля під час подорожі: пошук та бронювання номера в готелі, виклик таксі; бронювання залізничних, автобусних та авіа квитків;

  • У разі ДТП: виклик ДАІ, виклик служби порятунку, виклик евакуатора, виклик аварійного комісара, виклик карети швидкої медичної допомоги, виклик і залучення інших організацій за проханням Клієнта;

 

3. Послуги евакуації CHERY АСИСТАНС:

Евакуація транспортного засобу надається в разі настання ДТП або несправності транспортного засобу, що унеможливлює його подальший самостійний рух в межах встановленого ліміту не більше 150 км від місця настання ДТП або несправності до найближчої СТО, що входить до дилерської мережі. Ліміт відповідальності Компанії з надання послуги евакуації становить одне звернення на весь період обслуговування.

 

4. Послуги технічної допомоги CHERY АСИСТАНС:

  • Запуск двигуна від стороннього джерела живлення;

  • Заміна пошкодженого колеса.

Послуги технічної допомоги, перелічені вище, надаються в межах встановленого ліміту. Ліміт відповідальності Компанії в даному випадку становить два звернення на весь період обслуговування.

Територія обслуговування - Україна.

* Детальні Правила надання послуг технічного асистансу ТОВ "Укравтолізинг" зазначені в сервісній документації до автомобіля. 

Інформаційні послуги
Організаційні послуги
Послуги евакуації
Послуги технічної допомоги
bottom of page