top of page

СЕРВІС І ЗАПЧАСТИНИ

Chery надає клієнтам високоякісні послуги, отримуючи відгуки від клієнтів про моделі, послуги, мережі продажів, допомогу та рішення.

CHERY АСИСТАНС

Chery надає виїзні послуги "24 години порятунку", "365 днів порятунку", а також послуги екстреного ремонту за запитом. Крім того, Chery ретельно готується до надання послуг, щоб скоротити час очікування для клієнтів, таким чином, максимально полегшуючи їм життя і підвищуючи їх задоволеність. Детальні умови програми "Chery Асистанс" - в сервісній документації до автомобіля Chery.

servis.jpg
root1667881165945354.jpg

Оригінальні запасні частини

Прагнучи зберегти такі характеристики, як надійність, комфорт і безпека, Chery оснащує свої моделі оригінальними запасними частинами, які повністю відповідають технічним характеристикам оригінального обладнання і повинні стати ідеальним рішенням для обслуговування вашого автомобіля. До речі, будь-які запчастини Chery ви можете придбати в нашому  дилерському центрі Chery.

Гарантія та технічне обслуговування

Chery гарантує, що кожен новий автомобіль виготовляється відповідно до найвищих стандартів виробника та перевіряється перед поставкою. Тому ми можемо пообіцяти, що якщо протягом гарантійного терміну буде виявлено виробничий дефект, він буде усунутий в офіційній сервісній мережі Chery без стягнення вартості запчастин та/або трудовитрат. Детальні умови гарантії та обмеження зазначені в сервісній документації автомобіля.

photo_2023-11-01_12-00-58.jpg
root1667889581898083.png

ГАРАНТІЯ CHERY

Гарантійна політика Chery є однією з найкаращих на ринку нових легкових автомобілів України. Так, гарантія на CHERY TIGGO 8 PRO - 7 років або 200 000 км пробігу, в залежності від того, що настане раніше

 

.

root1667889594907826.png

СЕРВІС CHERY

Ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини при обслуговуванні автомобілів Chery, що дозволяє підтримувати високу якість обслуговування вашого автомобіля.

root1667889608000071.png

CHERY АСИСТАНС

Ми надаємо цілодобову підтримку. Тепер ситуації, коли ви, здавалося, залишилися наодинці з автомобілем і проблемою посеред дороги, більше не існують! Професійні диспетчери нададуть вам необхідну інформацію і допоможуть вирішити питання, які застали Вас зненацька на дорозі.

A13TFL-Two-tone-body-Side.jpg

ЗАПИСАТИСЬ НА СЕРВІС

Проставивши позначку на сторінці цього інтернет-сайту в пункті «Згода на збір та обробку персональних даних» Користувач, надає свою згоду на обробку своїх персональних даних в обсязі та з метою, що необхідна для ідентифікації, аутентифікації, авторизації, надсилання інформаційних матеріалів за підпискою, отримання заявок, залишення відгуків щодо отриманих робіт/послуг, отримання анкетних персональних даних Користувача, проведення статистичних досліджень, а також таргетингу знеособлених даних в якості рекламних та/або інформаційних матеріалів, відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Ваш запит відправлено. Наш консультант зв'яжеться з Вами. Дякуємо, що обрали Chery!

servis_form
bottom of page