top of page

Остаточний РОЗПРОДАЖ автомобілів CHERY 2023 р.в.

Шановні клієнти!

Раді повідомити про остаточний РОЗПРОДАЖ автомобілів CHERY 2023 року виробництва в Автомобільному Центрі Київ.


Знижки до 80 000 гривень*


  • Спеціальні роздрібні ціни зафіксовано у національній валюті – гривні*

  • Спеціальні роздрібні ціни, з урахуванням знижок від 560 000 грн. до 1 386 000 грн*

  • Обмежений склад

  • Доступне придбання в кредит через програму CHERY ЕКСПРЕС КРЕДИТ**

  • Офіційна гарантія***МОДЕЛЬНИЙ РЯД

  • CHERY TIGGO 2 PRO на бензиновому двигуні 1,5 л здатний забезпечити високу ефективність, надійність та низьку витрату палива. Автомобіль представлено у двох комплектаціях Лакшері та Преміум, які укомплектовані кондиціонером, круїз-контролем, камерою заднього виду, 3-х діапазонним регулюванням сидіння водія, і не тільки.

  • CHERY TIGGO 4 PRO з прекрасним набором опцій у комплектації Комфорт з безключовим доступом, круїз-контролем та зимовим пакетом опцій. Забудьте про гарнітури, тримачі та кабелі, Apple CarPlay, Android Auto дозволить робити звичні справи, не відволікаючись від керування вашим авто.

  • Вишуканий 5-дверний SUV CHERY TIGGO 7 PRO з  турбованим двигуном 1.5 л має максимальну потужність 115 кВт, максимальний крутний момент 210 Нм.  З 5-ма пасажирами в кросовері об'єм багажного відділення становить 475 л, у разі складання задніх сидінь об'єм багажного відділення може досягати 1500 л. Автомобіль також, доступний у двокольоровому фарбуванні.

  • Кросовер CHERY TIGGO 8 PRO - 7-ми місний кросовер з преміальними опціями на повному приводі з 2,0 л двигуном. Зручний 24.6 дюймовий інтелектуальний сенсорний екран LCD, захоплюючий панорамний дах та панорамна камера 360°.  Для любителів музики та якісного звучання доступна преміальна акустика від Sony. Зручні режими перемикання керування у дорозі: Еко, Комфорт, Спорт, Сніг, Грунт, 4х4.

Пропозиція діє на автомобілі CHERY 2023 року виробництва до повного розпродажу.


Для детальної інформації телефонуйте за номером: 044 390 98 24


Не зволікайте! Звертайтеся до нас за адресою: м. Київ, проспект Степана Бандери, 22


Ми у соціальних мережах:


*Під знижкою мається на увазі сума знижки від роздрібної ціни: CHERY TIGGO 2 PRO Luxury (Лакшері) 2023р.в. в сумі: MT - 30634 грн; CVT - 30826грн; CHERY TIGGO 4 PRO Comfort (Комфорт) 2023р.в. в умі: 50000 грн; CHERY TIGGO 7 PRO Premium (Преміум) 2023р.в. в сумі: MT - 36690 грн; CVT - 37738 грн; CHERY TIGGO 8 PRO Premium (Преміум) 2023р.в. в сумі - 81180 грн, актуальної на дату рахунку-фактури. Сума знижки у гривні вказана з ПДВ. Зазначені розміри знижок не застосовуються разом з іншими знижками і не додаються до них.       

Спеціальна роздрібна ціна, зі знижкою - орієнтовна рекомендована роздрібна ціна з урахуванням знижки. Спеціальні ціни та розпродаж діють в офіційний дилерській мережі ТОВ "СІ ЕЙ АВТОМОТІВ" на всій території України за винятком АР Крим і тимчасово окупованих територій на автомобілі CHERY TIGGO 2 PRO, TIGGO 4 PRO, TIGGO 7 PRO, TIGGO 8 PRO 2023 року виробництва з 13.02.2024р. до повного розпродажу наявного складу вказаних автомобілів. Кількість автомобілів CHERY TIGGO 2 PRO, TIGGO 4 PRO, TIGGO 7 PRO, TIGGO 8 PRO 2023 року виробництва обмежена.

Ціни станом на 26.06.2024, з урахуванням ПДВ. Інформація про ціну є орієнтовною, оприлюднення ціни не є офертою. Наведені ціни є рекомендованими та можуть відрізнятися від остаточної ціни, запропонованої клієнту офіційним дилером CHERY в Україні.  Кількість автомобілів обмежена.

ТОВ "СІ ЕЙ АВТОМОТІВ" та офіційні дилери CHERY в Україні залишають за собою право без попереднього повідомлення змінювати комплектації і ціни на автомобілі. Актуальні ціни уточнюйте у салонах офіційних дилерів  або за тел. 0 800 5000 19 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів - згідно тарифів операторів зв'язку). Актуальні ціни з урахуванням знижки вказуються у договорах купівлі-продажу автомобіля, які підписані з офіційним дилером в Україні. Будь ласка, перед підписанням договору купівлі-продажу автомобіля з офіційним дилером в Україні детально ознайомтесь з актуальною ціною та комплектацією автомобіля. Наведена інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов'язання продавця. 

**Спеціальні умови кредитування від банку партнера на придбання нових автомобілів CHERY за допомогою програми «Партнерська для Укравто 3» / «CHERY ЕКСПРЕС КРЕДИТ» діють з 01.04.2024 року по 31.07.2024 року включно. Ви можете отримати кредит за кредитною програмою «Партнерська для Укравто 3» / «CHERY ЕКСПРЕС КРЕДИТ».   Кредитує АТ «Державний ощадний банк України»: Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011 року. Номер за державним реєстром банків - №4. Кредит за програмою «Партнерська для Укравто 3» / «CHERY ЕКСПРЕС КРЕДИТ» надається у відділеннях Банку по всій території України за винятком тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської, Харківської, Запорізької, Херсонської областей (в залежності від характеру та території ведення військових дій, перелік регіонів може змінюватися). Про детальні умови кредитування дізнавайтеся на сайті https://www.oschadbank.ua або за телефоном: 0 800 210 800 (дзвінки безкоштовні на території України  ).

ТОВ «СІ ЕЙ АВТОМОТІВ» не несе відповідальності за послуги кредитування банків-партнерів та супутніх страхових послуг. Вказані умови кредитування не є рекламою та надаються виключно з метою попереднього ознайомлення зі схемами кредитування.

*** Гарантія на автомобілі CHERY TIGGO 2 PRO, CHERY TIGGO 4 PRO, CHERY TIGGO 7 PRO строком на 60 (шістдесят) місяців або 150 000 км пробігу, а на автомобілі CHERY TIGGO 8 PRO - строком на 84 (вісімдесят чотири)  або 200 000 км пробігу, залежно від події, що настане раніше. Детальні умови гарантії та обмеження зазначені у договірній та сервісній документації, уточнюйте у дилерів.

Comments


bottom of page