top of page

Нехай курс не турбує: Ціни на CHERY 2024 р.в. ЗАФІКСОВАНО

Має крутезні новини від офіційного дистриб’ютора бренду CHERY в Україні ТОВ «СІ ЕЙ АВТОМОТІВ»! Ціни на автомобілі CHERY 2024 року випуску тепер зафіксовані в гривні*.


Придбайте автомобіль CHERY за рекомендованою роздрібною ціною*, що зафіксована у гривні, на наступні моделі 2024 року випуску:


 

Стабільні ціни у гривні на автомобілі CHERY 2024 року випуску, незалежно від курсу!


Зверніть увагу: кількість авто обмежена!


Бажаєте отримати консультацію? Телефонуйте за номером: 044 390 98 24 або приїжджайте в Автосалон за адресою: м. Київ, проспект Степана Бандери, 22


Ми у соціальних мережах:


*Рекомендована роздрібна ціна - орієнтовна рекомендована роздрібна ціна в дилерській мережі ТОВ "СІ ЕЙ АВТОМОТІВ".  Ціни станом на 08.05.2024, з урахуванням ПДВ. Вказані ціни на автомобілі 2024 року виробництва діють з 08.05.2024 р. до 31.05.2024 року включно.

Інформація про ціну є орієнтовною, оприлюднення ціни не є офертою. Наведені ціни є рекомендованими та можуть відрізнятися від остаточної ціни, запропонованої клієнту офіційним дилером CHERY в Україні.  Кількість автомобілів обмежена. Наведена інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов'язання продавця.                

ТОВ "СІ ЕЙ АВТОМОТІВ" та офіційні дилери  CHERY в Україні залишають за собою право без попереднього повідомлення змінювати комплектації і ціни на автомобілі. Актуальні ціни уточнюйте у салонах офіційних дилерів  або за тел. 0 800 5000 19 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів - згідно тарифів операторів зв'язку). Актуальні ціни з урахуванням знижки вказуються у договорах купівлі-продажу автомобіля, які підписані з офіційним дилером в Україні. Будь ласка, перед підписанням договору купівлі-продажу автомобіля з офіційним дилером в Україні детально ознайомтесь з актуальною ціною та комплектацією автомобіля.

Comments


bottom of page